15. rocznica przejścia Jana Pawła II do domu Ojca

jp 001 2 kwietnia przeżywamy 15 rocznicę odejścia do Domu Ojca papieża Jana Pawła II. W tym dniu Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie na Białych Morzach pragnie szczególnie przeżywać wieczór wspominając rekolekcje, jakie przeprowadził święty Polak swoim odejściem z tego świata. O godzinie 20.00 zostanie sprawowana Msza święta w Kaplicy Kapłańskiej, w której znajduje się płyta z grobu z Bazyliki świętego Piotra w Rzymie. O 20.45 w modlitwie różańcowej zawierzymy siebie, Kościół, naszą Ojczyznę i cały świat Matce Najświętszej. Następnie o 21.20 kard. Stanisław Dziwisz rozpocznie nabożeństwo, które od dwóch tygodni kończy się błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem Krakowa, Archidiecezji i całego świata. W godzinę śmierci Jana Pawła II, o 21.37 z wysokości wieży przy sanktuarium osobisty sekretarz Papieża udzieli błogosławieństwa. Zapraszamy do łączenia się z nami w modlitwie.

TRANSMISJA - KLIKNIJ TUTAJ

jp 002