Pierwsza Pielgrzymka Motocyklistów do Sankturium św. Jana Pawła II

W roku 100 lecia urodzin św. Jana Pawła II zapraszamy na Pierwszą Pielgrzymkę Motocyklistów do Sanktuarium św. Jana Pawła II Wielkiego w Krakowie na Białych Morzach, w sobotę 17 października 2020 r.

Jubileusz jest okazją do podziękowania za wielki pontyfikat  naszego Świętego Papieża oraz za szczęśliwie przejechane kilometry w niełatwym czasie pandemii.

W programie:

12.00-Msza św. z kazaniem księdza Kustosza

Po Mszy św. zwiedzanie wystaw muzealnych przy Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”: Nasz Papież, Kim jest człowiek z Całunu, Karol Wojtyła-Trentino, Limuzyna Papieska. Wyjazd na wieżę widokową

Organizatorzy zapraszają wszystkich motocyklistów i motocyklistki do oddania hołdu naszemu Wielkiemu Rodakowi, wspólnej modlitwy i umacniania wzajemnych więzi.