Intencje

INTENCJE MSZALNE 26 VI - 2 VII 2017 r.

Gdy Kościół celebruje Eucharystię, wspomina Paschę Chrystusa, a ona zostaje uobecniona. Ofiara, którą Chrystus złożył raz na zawsze na krzyżu, pozostaje ciągle aktualna: „Ilekroć na ołtarzu sprawowana jest ofiara krzyżowa, w której «na Paschę naszą ofiarowany został Chrystus», dokonuje się dzieło naszego odkupienia” (KKK 1364). Msza Święta uobecnia Ofiarę Krzyża, jest jej pamiątką i udziela jej owoców (KKK 1366).

INTENCJE MSZALNE 19 VI - 25 VI 2017 r.

INTENCJE MSZALNE 12 VI - 18 VI 2017 r.

INTENCJE MSZALNE 5 VI - 11 VI 2017 r.

INTENCJE MSZALNE 29 V - 4 VI 2017 r.