Intencje

INTENCJE MSZALNE 16 X - 22 X 2017 r.

Gdy Kościół celebruje Eucharystię, wspomina Paschę Chrystusa, a ona zostaje uobecniona. Ofiara, którą Chrystus złożył raz na zawsze na krzyżu, pozostaje ciągle aktualna: „Ilekroć na ołtarzu sprawowana jest ofiara krzyżowa, w której «na Paschę naszą ofiarowany został Chrystus», dokonuje się dzieło naszego odkupienia” (KKK 1364). Msza Święta uobecnia Ofiarę Krzyża, jest jej pamiątką i udziela jej owoców (KKK 1366).

INTENCJE MSZALNE 9 XI - 15 XI 2017 r.

INTENCJE MSZALNE 2 - 8 X 2017 r.

INTENCJE MSZALNE 25 IX - 1 X 2017 r.

INTENCJE MSZALNE 18 IX - 24 IX 2017 r.