Uroczystość św. Jana Chrzciciela - 24 VI 2018 r.

Dziś obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Pamiętamy, że św. Jan Chrzciciel jest Patronem naszego Księdza Kustosza prałata Jana Kabzińskiego. Z tej racji pragniemy wyrazić czcigodnemu ks. Kustoszowi wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie i życzymy prawdziwej, apostolskiej odwagi, oraz pokornej zgody na Boże plany. Niech Pan serc ludzkich – Jezus Chrystus - będzie źródłem siły i radości z wykonywanej przez Księdza służby w Winnicy Pańskiej.

XI Niedziela Zwykła - 17 VI 2018 r.

W piątek (22 czerwca) zapraszamy na Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. O godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana, a po niej wyruszy Procesja Światła.

X Niedziela Zwykła - 10 VI 2018 r.

W piątek (15.06) zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji chorych, która będzie transmitowana przez TVP Kraków. Mszy św. będzie przewodniczył kustosz naszego Sanktuarium ks. prałat Jan Kabziński.

IX Niedziela Zwykła - 3 VI 2018 r.

W sobotę (9 czerwca) o godz. 17.00 w naszym Sanktuarium będzie sprawowana Msza św. z okolicznościowym kazaniem, a po niej odbędzie się nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie. Eucharystii i nabożeństwu przewodniczy ks. Jan Reczek.

Niedziela Trójcy Przenajświętszej - 27 V 2018 r.

W poniedziałek, podobnie jak 28-ego każdego miesiąca, o godz. 17.00 będzie odprawiona Msza św. wraz z litanią o łaskę nadziei i dar uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Charbela. Przed Mszą św. będzie można składać imiona osób potrzebujących modlitwy.