XII Niedziela Zwykła - 25 VI 2017 r.

W czwartek (29.06) – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym sanktuarium wg porządku dnia powszedniego. W tym dniu dodatkowo o godz. 18.00 w Górnym Kościele zostanie odprawiona Msza św. prymicyjna ks. Krzysztofa Santery FSSP z Bractwa Kapłańskiego Świętego Piotra. Liturgia będzie sprawowana w rycie trydenckim.

XI Niedziela Zwykła - 18 VI 2017 r.

W sobotę 24 czerwca o godz. 17.00 w naszym Sanktuarium będzie sprawowana Msza św. z okolicznościowym kazaniem, a po niej odbędzie się nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie. Eucharystii i nabożeństwu przewodniczy ks. Jan Reczek.

Niedziela Trójcy Przenajświętszej - 11 VI 2017 r.

We czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Jest to święto obowiązkowe do uczestniczenia we Mszy św. W naszym Sanktuarium porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00, której będzie przewodniczył kard. Stanisław Dziwisz odbędzie się w naszym Sanktuarium Procesja Bożego Ciała wokół Kościoła, do czterech ołtarzy. Zapraszamy na to nabożeństwo Was wszystkich i prosimy dzieci, aby podczas procesji sypały kwiaty.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 4 VI 2017 r.

W sobotę 10 czerwca w naszym Sanktuarium będą miały miejsce Centralne uroczystości ku czci św. Brata Alberta. Mszy św. o godz. 12:00 będzie przewodniczył abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.