III Niedziela Wielkanocna - 15 IV 2018 r.

W przyszłą niedzielę (22 kwietnia) zapraszamy na Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. o godz. 16.30 zapraszamy na koncert organowy. O godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana, a po niej wyruszy Procesja Światła.

Święto Bożego Miłosierdzia - 8 IV 2018 r.

Dziś na Mszy św. o godz. 17 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu konferencji przygotowujących do przypadającej w tym roku rocznicy 40-lecia wyboru św. Jana Pawła II. Konferencję poświęconą papieskiej encyklice Redemptor Hominis wygłosi ks. dr Paweł Ptasznik. Cykliczne spotkania odbywają się w naszym sanktuarium w każdą 2. niedzielę miesiąca.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 1 IV 2018 r.

W przyszłą niedzielę 8 kwietnia, na Mszy św. o godz. 17 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu konferencji przygotowujących do przypadającej w tym roku rocznicy 40-lecia wyboru św. Jana Pawła II. Konferencję poświęconą papieskiej encyklice Redemptor Hominis wygłosi ks. dr Paweł Ptasznik. Cykliczne spotkania odbywają się w naszym sanktuarium w każdą 2. niedzielę miesiąca.

Niedziela Męki Pańskiej - 25 III 2018 r.

W środę, podobnie jak 28-ego każdego miesiąca, o godz. 17.00 będzie odprawiona Msza św. wraz z litanią o łaskę nadziei i dar uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Charbela. Przed Mszą św. będzie można składać imiona osób potrzebujących modlitwy, Na koniec wszyscy otrzymają namaszczenie olejem świętego.

V Niedziela Wielkiego Postu - 18 III 2018 r.

W czwartek (22 marca) zapraszamy na Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. O godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana, a po niej wyruszy Procesja Światła do ogrodu różańcowego.