I Niedziela Wielkiego Postu - 18 II 2018 r.

W czwartek (22 lutego) zapraszamy na Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. O godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana, a po niej wyruszy Procesja Światła do ogrodu różańcowego.

VI Niedziela Zwykła - 11 II 2018 r.

W środę – 14 lutego – rozpoczyna się Wielki Post. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Na wszystkich Mszach św. obrzęd posypania głów popiołem. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00. Mszy św. o godz. 17.00 będzie przewodniczył ks. kard. Stanisław Dziwisz.

V Niedziela Zwykła - 4 II 2018 r.

W sobotę 10 lutego, o godz. 17.00 w naszym Sanktuarium będzie sprawowana Msza św. z okolicznościowym kazaniem, a po niej odbędzie się nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie. Eucharystii i nabożeństwu przewodniczy ks. Jan Reczek.

IV Niedziela Zwykła - 28 I 2018 r.

W pierwszą sobotę miesiąca uczcimy Niepokalane Serce Maryi – Mszy św. o godz. 12:00 będzie przewodniczył ks. kard. Stanisław Dziwisz, po Mszy św. poświęcenie mozaiki z wizerunkiem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

III Niedziela Zwykła - 21 I 2018 r.

Dziś w naszym Sanktuarium odbędzie się centralne nabożeństwo ekumeniczne w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Początek Liturgii ekumenicznej o godz. 15:00. W nabożeństwie weźmie udział metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski oraz zwierzchnicy Kościołów chrześcijańskich w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.