XVIII Niedziela Zwykła - 2 VIII 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Wtorek (4.08) - św. Jana Marii Vianneya
• Czwartek (6.08) - Święto Przemienienia Pańskiego
• Sobota (8.08) - św. Dominika

1. Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach zaprasza na rekolekcje dla rodziców po śmierci dziecka, odbywają się one w dniach 28-31 sierpnia, szczegóły na stronie www.pro-life.pl

2. W najbliższy piątek (7.08) zapraszamy na Pierwsze Piątki Małżonków. Msza św. o godz. 19.00 w Górnym Kościele, a po niej nabożeństwo, w czasie którego modlimy się w intencjach złożonych przez małżonków oraz za małżeństwa przeżywające trudności. Na zakończenie będzie udzielane indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

3. Bardzo serdecznie zachęcamy do włączenia się w liturgię poprzez czytanie Słowa Bożego w naszym Sanktuarium. Chętnych zapraszamy przed każdą Mszą Świętą do zakrystii.

4. W roku 100. lecia urodzin Jana Pawła II za nawiedzenie Sanktuarium, modlitwę przy relikwiach i spełnieniu zwyczajnych warunków można uzyskać odpust zupełny.

5. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz wszystkim wypoczywającym na wakacjach życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.